قوطی فولادی

پروفیل های فولادی توخالی با مقاطع بسته معمولاً قوطی نامیده می شوند. این دسته از محصولات در ساختمان ها ، اسکلت های فلزی و جرثقیل های دروازه ای و بلند مرتبه جایگزین مناسبی برای مقاطع دست ساز حاصل از ناودانی ، تیرآهن و نبشی است. استفاده از قوطی (باکس )های فولادی نقش بسیار مهمی در کیفیت، استحکام و سبک سازی سازه های فولادی ایفا میکند.قابلیت فرم پذیری ، جوش پذیری، مقاومت، دقت ابعادی، و کیفیت سطحی عالی قوطی های مربع و مستطیل صنعتی امکان استفاده از آنها را در مصارفی همچون ساخت ماشین آلات صنعتی، سازه های تقویت کننده، ساخت قطعات اتومبیل و موتورسیکلت و درب و پنجره و ساختمان سازی مهیا می کند.

موارد مصرف

  • پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع کوچک به عنوان نرده های فلزی برای درب و پنجره منازل، کناره راه پله ها و همچنین نرده کشی اطراف دیوارهای کارخانجات و زمینهای محصور شده و نرده پیاده روها و خیابانها بکار می روند و در ساخت سازه های گلخانه ای، به عنوان ستون مصرف فراوانی دارد.
  • پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع بزرگتر که معروف به ستونی می باشند موارد استفاده متعددی در صنعت و ساختمان سازی دارند این پروفیل ها که در مقاطع مربع از 60*60 میلی متر تا 270*270 میلی متر و در مقطع مستطیل از 40*100 میلی متر تا 135*300 میلی متر ساخته می شوند و ضخامت آنها از 2/5 تا 8 میلی متر می باشند می توانند در ساختن ستون و اسکلت فلزی ساختمانها بکار روند. همچنین اگر این پروفیل ها با مشخصات فیزیکی قابل اطمینانی ساخته شوند می توانند در ساختن شاسی تریلرها و نفت کش ها استفاده شوند.
  • از پروفیلهای قوطی مربع و مربع مستطیل در صنایع خودروسازی نیز استفاده می شود.
کارشناسان ما به شما در یک انتخاب صحیح کمک می کنند.

مشاور صادرات و واردات

33500 031

داخلی 222

مشاور فنی

33500 031

داخلی 111